Впали впритул з проблем. Висвітлюй свій шлях упевненістю. Лети назустріч мріям. Уникай небезпеки. Мета сміливо в мету успіху. Винищуй злочинців. Будь справжнім професіоналом і гарною людиною. З Днем поліції, мій друже. Удачі та великих заслуг!

Дружище! Вітаю із професійним святом! Бажаю тобі багато нагород, подяк та благополучних буднів. І не забувай про відпочинок і душею, і тілом.

Дорогий мій друже, хочу привітати тебе з професійним святом — Днем поліції. Нехай твоє здоров’я буде міцним, а нові сили прибувають з кожним днем. Бажаю здійснення всіх бажань. Будь успішною людиною!

Вітаю тебе друже. Ти не просто чудова людина, вірний друг, а й справжній мужик, який щодня проявляє мужність, відвагу, міцність духу та загартування характеру, стоячи на варті поки що і дотримання закону. Бажаю тобі успіху у викоріненні злочинності, у запобіганні та попередженні різних заворушень. Ніколи не бійся перед неприємностями і сміливо домагайся наміченого. З днем ​​поліції!

Любий мій друже, я вітаю тебе з Днем поліції. Бажаю, щоб робота «кипіла», щоб тобі завжди вдавалося відчиняти будь-які двері, розплутувати будь-яку справу, щоб тебе не смикали у вихідні, щоб тобою пишалися наші люди, щоб твою працю цінувала вся країна. Будь сміливий, рішучий, сильний, кмітливий і незворушний.

З Днем поліції, друже. Бажаю бути крутим полісменом, як у найцікавішому блокбастері. Бажаю успішно працювати без промахів, помилок та інших труднощів. Бажаю встигати радіти життю, включаючи в неї подорожі, нові знайомства, інтереси та прагнення. Здоров’я тобі, друже, любові, удачі та високих звань.

Любий друже, нехай твоя служба в поліції буде успішною та плідною! Нехай кар’єрне зростання просувається вгору, зарплата зростає, а всі злочинці легко трапляються на твою вудку! Бажаю завжди залишатися сміливим, мужнім та сильним!

Друг, вітаю тебе з професійним святом — із Днем поліції. Бажаю бути безстрашним воїном на полі бою злочинності. Бажаю завжди перемагати та отримувати високі звання. І нехай у житті буде так: на всіх ворогів – кайданки, всі проблеми – під розстріл, а головні мрії – під протокол реальності!