З 8 Березня, однокласниці! Бажаємо вам, щоб ваші очі завжди світилися, як відблиски сонця у блискучих весняних струмках! Щоб серця були наповнені теплом, любов’ю та легкістю. Ніжності вам, уваги та величезного щастя!

Наші чудові однокласниці, прийміть вітання з 8 Березня! Бажаємо вам вчитися з інтересом, веселитись від душі, бути відкритими новому, щиро дружити, реалізувати свої мрії. Нехай ваша краса розпускається з кожним роком, як ніжна весняна квітка, і тішить наші очі!

Однокласниці ви наші, завжди повної удачі – чаші! З 8 березня вітаємо, щастя, радості бажаємо! Багато знань здобувати, на п’ятірочки все знати! Усміхайтеся, розквітайте і завжди нас надихайте!

Вітаю всіх дівчаток із 8 Березня! У перше свято весни бажаю вам позитивного настрою, ніжних почуттів та чудового навчання! Нехай всі найпотаємніші бажання виконуються, світлої смуги по життю. Гармонії та взаєморозуміння у всьому.

Від імені всієї чоловічої частини нашого класу, вітаю наших прекрасних дівчаток із Міжнародним жіночим днем. Бажаю вам залишатися такими ж амбітними, відповідальними і працьовитими, щоб навчання приносило лише задоволення, а всі поставлені цілі досягалися з блискучим успіхом.

Ми вітаємо чудову та красиву частину нашого класу з 8 Березня! Дівчатка, бажаємо вам більше посміхатися, вчитися тільки на відмінно, дружити з класними хлопцями і радіти кожному дню!

Дівчата! Вітаю вас із чудовим весняним святом! Нехай вас завжди люблять, плекають і носять на руках, нехай усі ваші мрії виконуються, а прекрасні принци на білих конях вишиковуються в ряд, щоб удостоїтися честі бути поміченими вами!

Дорогі наші дівчатка! Ми, сильна половина нашого класу, дружно і щиро вітаємо вас з 8 березня. Ви наші прекрасні феї, красуні, розумниці. Ми впевнені, що ви станете найкращими дружинами, матерями, зумієте реалізувати усі свої мрії та плани. Бажаємо вам створити міцну сім’ю, народити здорових дітей у майбутньому, знайти своє справжнє місце в житті та займатися лише тим, що приносить вам радість. Ми дуже любимо вас!

Дивіться також