Дорогі наші та улюблені дівчатка, я вітаю вас зі святом усіх представниць прекрасної статі! Бажаю всім і кожній бути здоровою, щасливою, всіма коханою, бути най-найрадіснішою і позитивнішою. Нехай вам завжди усміхається удача.

Дорогі дівчатка, весна стала для нас символом наступних змін, дихання жіночності, відчуття передчуття щастя. Нехай у цей день Ви будете найкрасивішими, а Ваші посмішки – найпроменистішими. Даруйте оточуючим тепло та світло своєї душі, йдіть по життю легко та красиво. Бажаємо Вам оптимізму, почуття гумору, привабливості та море шарму.

Дівчата, дівчата з 8 Березня вас дорогі! Будьте завжди такими ж милими, красивими, усміхненими, чуйними, привітними та розумними. Нехай здійснюються найзаповітніші мрії і щодня радує новими досягненнями. Успіхів у навчанні та домашніх справах. Феєричних перемог, більше сміху, веселощів і радостей, менше суму з дрібниць. Зі святом весни!

Дорогі дівчатка! Вітаю зі святом і хочу сказати, що майже все в цьому світі робиться заради вашої уваги, заради вашого теплого слова, погляду чи поцілунку. Не будьте холодними, ділитесь вашими почуттями, знаходите те, що робить вас щасливими, і будьте тими, ким ви почуваєтеся. З 8 березня!

Дорогі та улюблені наші дівчатка, вітаю вас сьогодні із чудовим святом — 8 Березня. Бажаю вам залишатися такими ж милими, чуйними, ніжними та прекрасними. Бажаю вам з дивовижною стійкістю і мудрість продовжувати зберігати в серцях доброту та турботу, тепло та любов, красу та відданість.

Дорогі дівчинки-красуні, зі святом! Бажаємо вам відмінних оцінок, добрих і веселих пригод, смачних частування і всього найкращого! Будьте завжди на висоті!

Дорогі наші дівчатка, ми вітаємо вас першим весняним святом і бажаємо бути такими ж життєрадісними регітами, усміхненими та світлими. Нехай у вас все виходить, мрії здійснюються, бажання виконуються і дороги призводять до успіхів. З 8 березня!

З 8 Березня, мої дорогі! Бажаю вам, щоб усі ваші бажання виконувалися швидше, ніж ви встигаєте їх вимовляти. Нехай чоловіки біжать за вами, як мисливці за здобиччю, а квіти ваших букетів не в’януть до наступного свята!

Дивіться також