Коханий зять, вітаю тебе з річницею весілля! Бажаю, щоб ти й надалі залишався таким чудовим чоловіком, робив свою дружину найщасливішою на планеті і сам отримував задоволення від цього!

Дорогий наш зять, коханий синку, вітаємо тебе з річницею весілля. Бажаємо залишатися надійним, розуміючим, дбайливим чоловіком. Бажаємо берегти та цінувати свою родину. Бажаємо з кожним днем ​​знаходити в собі сили, а в житті можливості для досягнення успіху та забезпечення комфорту у своєму сімейному гніздечку.

Зять, із річницею! Нехай у вашій родині оселиться щастя, яке оточуватиме, житиме в кожному куточку будинку і даруватиме тепло та затишок. Любіть кожен момент, що проведете разом, щоб довгі роки були наче перший день знайомства.

Дорогий зятю, поспішаю привітати з черговою річницею весілля! Бажаю гарного настрою сьогодні та вдало реалізованих планів. Нехай сімейне життя буде на радість, а почуття та стосунки міцнішають з року в рік. Благополуччя вашій родині!

Дорогий мій та коханий зять, вітаю тебе з річницею весілля! Від щирого серця бажаю вашому осередку суспільства з легкістю долати всі життєві ситуації, бути для один одного підтримкою та опорою, любити найбільше на світі і просто бути щасливими!

Зять із річницею! Любов живе ваше нехай вічно, щоб тільки ніжність зростала, турбота та розуміння. Нехай стіни будинку ніколи не чують сварок, а лише освідчення в коханні та бачать міцні обійми. Вітаю!

Зять, зі святом! Нехай ця річниця буде далеко не останньою у вашій міцній та дружній родині. Бажаю жити в достатку, дружно і без сварок долати звивисті ділянки долі.

З роковинами, зять! Союз, скріплений на небесах, нехай і далі лише міцнішає, немов сталевий ланцюг, щоб кожна його ланка складалася з їхнього щастя та успіху, радості та турботи. Нехай ці ланки ніколи не зможуть розчепити життєві негаразди.