Зі святом вас, мої рідні! Ця річниця нехай принесе вам ще більше тепла та затишку в життя. Нехай вдома пануватиме все найкраще, щоб любили та берегли родину, будували та вирощували.

Діти, вітаю вас із річницею весілля! Бажаю, щоб протягом усього життя ви йшли разом пліч-о-пліч, завжди підтримували один одного, любили, поважали і захищали. Нехай сім’я завжди буде на першому місці, нехай вам буде затишно вдвох, хай усе буде гаразд!

Рідні мої, вітаю з вашими роковинами! Хочу побажати ніколи не знати негараздів у сімейних відносинах, бути опорою один одному, нести лише світлі почуття та щастя у ваше спільне життя.

Улюблені діти, нехай ця урочиста дата принесе лише чудовий настрій та радість у ваші серця. У вас найпрекрасніша родина на світі: щаслива, благополучна, привітна та гостинна. За ці роки спільного життя ви стали лише мудрішими і зміцнили свої почуття. Бажаю вам процвітання, гармонії у стосунках та заступництва всіх зірок.

Улюблені та дорогі діти, з річницею! Нехай ваша родина буде найщасливішою та найшанованішою. Нехай спільні радості та смутку лише об’єднують вас. Бажаю вам благополуччя, добра та удачі в житті. Нехай у вашому теплому будинку завжди горить вогонь кохання, а мої онуки будуть здоровими та щасливими.

Зі святом! Я завжди пишаюся тим, яку людину я виростила, яка вміє любити, змогла створити таку прекрасну сім’ю. Нехай кожна річниця стане довгоочікуваною, яка приносить щастя та затишок.

Діти, вітаю вас із річницею весілля! Бажаю вам йти по життю рука об руку, легко справлятися з усіма труднощами і завжди один одного підтримувати. Любіть, поважайте, цінуйте та робіть щасливими одне одного все життя!

Дорогі діти, я бажаю вам великого та постійного щастя. Вітаю з роковинами весілля. Нехай щодня стає чудовим сімейним святом. Нехай кожен рік у рази примножує усі ваші здобутки. Я бажаю вам вічної та вірної любові. Бажаю здоров’я та сил. Бажаю порозуміння і лише процвітання.