Моя старша сестра, у твій ювілей я щиро бажаю тобі бути щасливою. Нехай тебе все покине, нехай щодня тепер тобі дарує тільки радість і натхнення. Сестра, будь у всьому талановитою і успішною, міцно всіма любима і ніколи невтомна у своїх прагненнях до перемоги. Здоров’я тобі, сестричка, квітучої краси тіла та душі.

Моя дорога старша сестричка, вітаю тебе з ювілеєм. Бажаю тобі краси душі і тіла, пишноти у всіх справах, великих успіхів та чудового настрою, гарного достатку, благополуччя, веселощів та великої любові.

Мила моя старша сестра, вітаю тебе з ювілеєм. Бажаю прокидатися з натхненням та щастям у душі, бажаю плідно проводити щодня і досягати нових і нових висот, бажаю романтичних та ніжних вечорів та веселого відпочинку. Бажаю завжди виглядати чудово і почуватися чудово.

Вітаю з ювілеєм мою дорогу старшу сестричку. Бажаю тобі, рідна, щоб невід’ємними атрибутами твого життя були щастя, віра, любов, удача, добробут та надія. Нехай ніщо не затьмарює твій настрій, нехай тобі завжди і все вдається, нехай щодня до тебе приходить натхнення.

Вітаю з ювілеєм, моя люба старша сестричка. Хочу тобі побажати стійких сходів до успіху, благополучного шляху до переможних вершин і вірних цілей, безперечної удачі та підтримки коханих людей, неймовірного відчуття щастя та емоцій, що надихають.

Моя люба, щиро улюблена старша сестричка, вітаю тебе з ювілеєм! Бажаю тобі благополучного, здорового, успішного життя. Хорошого настрою, безкорисливого справжнього кохання, тепла та підтримки, ніжності та турботи, добра та радості. Ти заслуговуєш тільки кращого, найпрекраснішого та надихаючого! Я тебе дуже люблю!

Дорога моя старша сестричка, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю завжди стояти на своєму та добиватися свого. Нехай все в тебе в житті виходить добре і добре, нехай усі твої мрії стануть твоєю реальністю. Бажаю тобі, рідна, здоров’я, удачі, кохання близьких та щастя без зупинки.

Моя улюблена старша сестричка, я вітаю тебе з днем ​​народження, з цим веселим ювілеєм. Нехай тобі завжди щастить, нехай десятою стороною тебе обходять біди та невдачі, нехай у тобі живе кохання та радість. Сестричка, будь здорова і щаслива, гори вогнем своїх мрій і прагнень, вір у себе та успішно підкоряй усі вершини слави.