Дивний Дитячий садок вітаємо з ювілеєм! Побажаємо йому довголіття, стрімкого зростання, задоволених дітлахів та вдячних батьків, а також прогресивності, креативності, не бояться експериментів та нововведень!

Сьогодні чудове свято – ювілей нашого Дитячого садка. Вітаю дітей, батьків, вихователів та дошкільних працівників. Нехай наш сад завжди буде наповнений щасливим дзвінким дитячим сміхом, щирими усмішками, радістю та любов’ю. Нехай усі дітки будуть здорові, нехай у нас завжди буде розуміння, довіра та удача. Бажаю всім благополуччя та своїх успіхів.

Вітаємо наш Дитячий садок з ювілеєм! Бажаємо, щоб було багато радості, щирого дитячого сміху, добробуту та порядку. Тепла, душевності, уваги та чуйності. Слухняних вихованців та щасливих співробітників!

Дорогі друзі, я сьогодні всіх вітаю з ювілеєм нашого чудового Дитячого садка. Бажаю нашим вихователям та нянечкам терпіння та відмінного настрою, бажаю всім батькам міцних сил та достатку в житті, бажаю нашим діткам великого щастя та добрих казок, бажаю нам усім великих можливостей та вірної удачі для забезпечення світлого майбутнього нашим дітям, для повноцінного та чудового життя, для створення чогось важливого та необхідного.

Сьогодні у нас свято — наш дитячий садок має ювілей. Шановні працівники дитячого садка, батьки та діти, вітаю вас із нашим спільним святом! Бажаю нашій установі процвітання та довгих років існування. Вам, колеги, бажаю цілеспрямованості, активності, енергійності, удачі та успіхів у роботі. А ще здоров’я вам, терпіння, мудрості, порозуміння та любові до наших дітей. Нехай батьки завжди будуть задоволені вашою роботою. А вам, батьки, бажаю бути спокійними та впевненими за своїх дітей. Дітям бажаю не хворіти, рости та розвиватися у стінах нашого дошкільного закладу. Нехай час, проведений тут, буде цікавим, пізнавальним та радісним. Нехай ті знання та вміння, що ви купуєте тут, вам знадобляться у школі. Ви потоваришували тут між собою. І в житті так буває, що друзі з дитсадка залишаються друзями назавжди. І нам, працівникам дитячого садка, приємно, що ми граємо таку роль у вашій долі. Ми не тільки оберігаємо, вчимо, виховуємо дітей, поки батьки на роботі, а й наказуємо їх у подальше життя. І той час, що діти проводять тут, не минає для них задарма. Ось такий важливий дошкільний заклад — дитячий садок!

Сьогодні велике свято у нас і я від щирого серця всіх вітаю з ювілеєм нашого дитячого садка. Бажаю нашим дітям мирного неба та світлого щастя на шляху, бажаю батькам достатку в житті та бравих сил, бажаю всім вихователям та няням доброго серця та міцного здоров’я. Нехай наш сад щодня відкриває для кожної дитини ворота у чудову країну пригод та добрих забав.

Вітаю всіх сьогодні із ювілеєм нашого чудового дитячого садка. Хочу побажати довгих років роботи та успішної діяльності нашій установі, величезних сил та цікавих ідей нашим чудовим вихователям та іншим працівникам, терпіння та великої любові до своїх дітей чудовим батькам, і найголовніше – щасливого дитинства та променистих усмішок нашим улюбленим вихованцям.

У нашого дитячого садка сьогодні ювілей. Хочу привітати всіх, хто причетний до цього свята. Нехай завжди в цих стінах панують тепло і веселощі, лунають радісні дитячі голоси та завзятий сміх. Щастя та здоров’я дорослим та дітям.

Дивіться також