Зараз усі думки про одне, і це чудово. Цьогорічний день твого народження припав на чудовий період життя — період очікування дива. Здоров’я тобі, світлих думок, усмішок, гарних новин та доброзичливих лікарів. Вітаю і бажаю найкращого!

Люба моя, вітаю тебе з особливим днем ​​народження. Під твоїм серцем б’ється ще одне серце. Бажаю тобі відчути всю красу материнства, бути щасливою та коханою жінкою!

Вітаю з днем ​​народження милу вагітну жінку! Бажаю, щоб ти була сильна, міцна та здорова. Щоб весь пил був неалергічним, а вітаміни з мінералами надходили в організм у потрібній кількості і завжди вчасно. Ти чарівна, чудово красива у своєму становищі і неймовірно приваблива. Щастя тобі, легкості, розуміння, підтримки та дбайливої ​​уваги!

Вітаю, красуне! Бажаю майбутній матусі абсолютного спокою, нескінченного щастя та невтомної бадьорості. Нехай материнство відкриває тобі різнобічні таланти. Виблискуй кожною своєю гранню, світись від щастя і радуй усіх своєю м’якою красою та неймовірною жіночністю. Удачі та кохання!

З Днем Народження Вас! Насамперед, хочеться побажати здоров’я, яке так необхідне Вам. Приємних новин Вам та Вашій родині у найближчому майбутньому, море затишку та гармонії. Нехай дитина, на яку Ви чекаєте, народиться міцною і щасливою. Бажаю величезної підтримки та кохання від близьких та рідних. Незабутнього свята Вам!

Прекрасну майбутню матусю вітаю з днем ​​народження! Бажаю почуватися чудово, щодня зустрічати з посмішкою та проживати з відчуттями радості та щастя. Бажаю міцного здоров’я мамі та дитині, бажаю легких пологів та благополуччя твоїй родині, яка незабаром буде у повному складі.

Сьогодні за тебе піднімемо келихи, вип’ємо за твоє міцне здоров’я та за здоров’я малюка! Нехай росте у твоєму животику і не сильно штовхає матусю. Нехай Ваш непорушний зв’язок дає тобі почуття повної гармонії та радості. Бажаємо тобі материнського щастя, з днем ​​народження, майбутня матусю!

Дорога, вітаю зі святом! Цей день народження тобі особливий, адже в тобі б’ється серце нового життя. Бажаю, щоб вагітність пройшла легко та благополучно, ти була здоровою, активною та веселою до останнього дня свого прекрасного стану, насолоджувалася та почувала себе чудово. Нехай у належний час народиться чудове маля, і ти станеш найщасливішою мамою!