Усіх благ, духовних, матеріальних! Чи не переставати відчувати себе дівчинкою, дівчиною, жінкою! Задерикуватого вогника в очах і невичерпного запасу енергії на довгі роки! Щоб усе задумане виходило з легкістю, не сходити з наміченого шляху і нехай все на твоїй життєвій дорозі сприяє виконанню всіх мрій та бажань!

Дорога моя, неперевершена кума, ти та людина, з якою завжди почуваєшся затишно! Прошу, залишайся такою ж доброю, щирою та світлою! Бажаю, щоб радісних моментів у твоєму житті було якнайбільше! Нехай любов, здоров’я та достаток наповнюють твоє життя щастям! Дякую тобі за те, що ти є в моєму житті!

Дорога моя кума, з днем ​​народження! Відколи нас об’єднала чудова подія, хрещення дитини, ми стали рідними людьми. Я вважаю великим везінням у своєму житті поріднитися з такою прекрасною, розумною та красивою жінкою, справжньою феєю-хресною! Бажаю тобі всіляких благ, здоров’я та радості. Нехай щастя йде з тобою поряд. І я впевнена, ти, як завжди, ділитимешся своїм світлом з оточуючими. Вітаю тебе! Квіти нам усім на втіху. Ми тебе любимо.

Кума, люба, з днем ​​народження! Нехай у серці завжди буде місце для щастя! Здоров’я вистачає, усмішки рідних зігрівають! Будь успішною, улюбленою, енергійною і прекрасною! Безліч світлих днів попереду, благополуччя та яскравих доріг, що ведуть до процвітання!

З днем ​​народження, люба кумо! Нехай лиха обходять тебе стороною, а успіх завжди гуляє з тобою за ручку. Від щирого серця бажаю сонячних днів і променистих посмішок, успіху та достатку. Головне, будь здоровою і оточуй себе лише позитивом.

Дорога кумо, з днем ​​народження тебе! Ти в нас найкрасивіша і найефектніша, найрозумніша і найрозважливіша, оптимістичніша і ділова. Бажаю тобі радості та успіхів у всьому, здоров’я, матеріального добробуту, душевного спокою та простого жіночого щастя. Вітаю!

Кумушка, з днем ​​народження! Бажаю тобі, люба, великої радості в житті, світлої любові та нескінченної молодості в душі. У тобі стільки чарівності та краси, доброти та позитиву – бажаю, щоб ці якості тільки множилися. Нехай на роботі чекає зліт кар’єрними сходами, а вдома буде тепло та затишно — як і завжди. Здоров’я тобі на довгі роки життя!

Кумо, вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю тобі спотикатися про багатство і падати в обійми тих, хто любить людей. Міцно триматися на плаву, завжди тримати ніс за вітром і мати чудовий нюх на перспективні ідеї. Будь здорова, красива та кохана!

Дивіться також