Племінник вітає сьогодні від щирого серця дорогого дядька з днем ​​народження. Я хочу побажати щирої любові та поваги рідних, доброго та міцного здоров’я, незламних та високих успіхів, відмінного та оптимістичного настрою, неймовірного та надійного щастя.

Дорогий дядьку, у твій день народження племінник бажає жити без почуттів розчарувань, жалю та втоми. Прагни, дій, долай, борись і перемагай. Нехай будь-яка твоя історія завершується щасливо і відразу починається нова пригода веселощів і куражу.

Дорогий мій дядьку, вітаю з днем ​​народження. Нехай буде в тебе все те, що мрієш. Здоров’я міцного тобі, щасливих і радісних моментів, удачі у справі, любові до серця, доброзичливості та достатку. Нехай життя наповнюється веселощами, успіхами, добром та повагою. Всіх благ тобі, дядьку.

Дядько дорогий, твій племінник щиро тебе вітає з днем ​​народження і бажає життєвого натхнення, бадьорості сил та безперечної удачі, чудового здоров’я та благополуччя, успішної діяльності та світлого щастя в житті.

Дорогий дядьку, вітаю Вас із днем ​​народження. Дуже радий, що в нашій дружній родині тон задає таку позитивну, бадьору та активну людину, як Ви. Будьте завжди здорові й благополучні, так само стійкі перед труднощами і невдачами, радійте удаче, перемагайте неприємності однієї лівої і подавайте нам усім приклад адекватності, доброти і любові до людей. З Днем Народження Вас!

Вітаю тебе, любий дядьку, з днем ​​народження. твій племінник тобі хоче бути крутіше, ніж гори і міцніше, ніж скелі, сильніше, ніж лев і сміливіше орла, успішніше, ніж Білл Гейтс і багатший за Рокфеллера, мудріший за сову і краще за будь-якого кіногероя.

Чудова людина, мій любий дядьку! У твій день народження хочеться побажати тобі чоловічих радощів: високих доходів, спокою вдома, багатого улову, вірних людей поряд, рідкісного похмілля. Нехай стороною обійде тебе невдача. Будь щасливий!

Дорогий дядьку, від щирого серця тобі бажаю знайти своє місце під сонцем, завжди відчувати теплоту близьких, йти по життю тільки вперед, ніколи не звертати з правильного напрямку. Бажаю ніколи не втрачати смаку життя, завжди бути веселим і енергійним!