З Днем ангелаЗ Днем народженняЗ ювілеємКолезіПодрузіСестріТітці

Свєтко, сестричко, зі святом тебе! Бажаю щасливих миттєвостей, теплих слів та обіймів, приємних сюрпризів та подарунків, а також гарного оточення. Нехай твоє життя буде довгим, яскравим, цікавим, насиченим і найщасливішим, без зайвих проблем і недоброзичливців!

Свєточко, з народження вдень! Бажаю тобі любові справжньої, взаємної, прекрасної, дружби щирої та перевіреної роками, партнера надійного та відданого, багато чудес та чарівництва, радості та натхнення. Нехай на тебе чекає достаток і процвітання, довге і неймовірно щасливе життя!

Мила Світлано, у твій день народження так хочеться висловити багато теплих і лагідних слів тобі. Ти й сама напевно здогадуєшся, як би виглядали мої вітання та побажання. Тому я просто скажу: Будь щаслива!

Світлано, вітаю із ювілеєм! Бажаю любові і вірності, щастя та оптимізму, тепла і світла, а також довгих років життя. Нехай у твій дім обов’язково налетить успіх!

Тіто Світлано, нехай щастя твоє завжди буде в руках, щоб життя не зупинялося, а тільки приємно дивувала і радувала кожен новий день. Будь завжди веселою, усміхненою та світлою.

З днем ​​народження, Свєтіку! Бажаю постійної світлої смуги у твоєму житті, чистого та щирого кохання, красивих та щасливих історій. Світла, будь завжди королевою, наповнюй цей світ своєю красою і завжди домагайся будь-якої своєї мети.

З ювілеєм, люба Світлано! Бажаю щоденного польоту душі, невтомної радості серця, великої удачі у житті та, звичайно ж, жіночого щастя. Свєточко, хай девізом кожного твого дня будуть чотири слова: краса, гармонія, кохання, надія. Бажаю тобі яскравого, веселого і незабутнього ювілею. Бажаю лише чудових подій попереду!

Світлана, хочу великої зарплати, більше запам’ятовуються і веселих моментів, а в будинок щоб не приходили біди і негаразди. Нехай у колективі на роботі завжди панують такі ж теплі стосунки.