ДівчинціЗ Днем народженняПодрузі

Подруго, я хочу, щоб твоя посмішка дивувала своєю яскравістю, освітлювала дорогу тобі завжди, вела тебе на щастя. Нехай, Поліна, любов тримає тебе за руку, а розпач не знає дорогу до тебе. Я хочу, щоб до серця твоєму успіх підібрала ключик.

Чарівна, прекрасна Поліна, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю завжди бути коханою, бажаною, обожнюваною, затребуваною, шанованою та незрівнянною. Поліна, нехай тебе завжди оточує щастя, нехай у твоєму доброму серці живе кохання, нехай фіналом твоїх прагнень постійно є успіх!

Полиночка, радість моя, промінь щастя та неземної краси, вітаю тебе з днем ​​народження. Нехай для Полі все буде дозволено, нехай за твоєю спиною не буде пліток, нехай перед тобою завжди простягаються простори щастя, нехай поряд будуть близькі друзі, нехай над тобою горить зірка удачі.

Поліна, Полечка, будь такою ж світлою дівчинкою, щасливою та усміхненою, трохи пустотливою, але такою завзятою. Нехай завжди ти знатимеш, чого хочеш і чого прагнеш, будеш слухняною і впевненою в собі.

Подружко моя мила, Полінко, вітаю тебе! Бажаю ніколи не засмучуватися і не сумувати, а йти життям з широкою посмішкою, відкритим серцем, широким кроком і великими планами на майбутнє. Нехай у коханні все буде солодко, у сім’ї – гладко, а в будинку – тепло, затишно та комфортно!

Поліна, вітаю із днем ​​народження! Бажаю тобі успіху у справах, чудового здоров’я та прекрасного самопочуття. Нехай доходи течуть до тебе рікою, особисте життя збагачує душу, а натхнення приносить задоволення. Насолоджуйся життям та випромінюй щастя!

Полінко, зі святом тебе! Бажаю добра, вірності, більше сміху та посмішок, веселощів, свята та багато подарунків. Нехай твоя життєрадісність ніколи не згасає і я бажаю тобі завжди залишатися такою ж чудовою дівчинкою, яка в майбутньому стане відомою та успішною дівчиною!

Моя дорога подруго Поліна, вітаю тебе від щирого серця! Бажаю яскравості, легкості, розкоші, любові неземної, щастя неосяжного та гармонійного стану завжди. Нехай щоранку починається з прекрасного та бойового підкорювати цей світ своїм шармом та красою!