З Днем ангелаЗ Днем народженняЗ ювілеємКолезіПодрузіСестріТітці

Оленко, сонечко! Яким був би мій світ, якби ти не була моєю подругою? Якими були б мої дні без твоєї краси та твоєї добродушності? Не можу уявити своє життя без тебе, люба! Від щирого серця бажаю, щоб у цей прекрасний день ти зберегла ту дуже скромну і добру посмішку, яка так тебе прикрашає.

Олена, люба! Дуже хочеться привітати з днем ​​народження таку чудову жінку! Ти завжди відрізняєшся елегантністю та натхненням. Нехай життя завжди дає можливість бути красивим і улюбленим. Залишайся такою ж яскравою, імпульсивною та непередбачуваною. Нехай твої добрі очі завжди світяться безмірним щастям.

Оленко, ти найкласніша подруга. Ти, як промінчик світла, завжди підтримаєш та заспокоїш. Ти чарівна та відкрита. Залишайся розумною, красивою та бажаною.

З днем ​​народження, мила Оленко! Мудра, прекрасна, сильна і неповторна, я бажаю тобі завжди бути унікальною, дивовижною, витонченою панночкою! Олено, нехай з кожним днем ​​твоя краса розквітає, а твій внутрішній світ багатіє, та й не лише внутрішній світ, а й гаманець! Бажаю тобі кохання, удачі та жіночого щастя.

Олено, люба, з днем ​​народження! Нехай життя твоє буде світлішим і осмисленішим! Бажаю більше краси, променистих поглядів, чарівності та щедрих сюрпризів! Щоб усмішка висвітлювала все навколо, справи йшли в гору, а кохання вело, як дороговказна зірка!

Мила, ніжна, чарівна, прекрасна Олена! Бажаємо тобі завжди бути такою ж квітучою та життєрадісною. Бажаємо завжди знаходити добре навіть там, де, здавалося б, його просто не може бути. Нехай тебе завжди оточує добро, супроводжує удача, у всьому допомагає кохання. З Днем народження!

Тітонька Олена, прийміть вітання та щирі побажання. Змініть, погляд на світ і просто на очах побачите його розквіт, частіше смійтеся, щиро любите, смуток женіть геть. Приймайте і розумійте правильно будь-які події, зробіть прямішу спину і сміливо робіть крок у двері, яких буде ще багато відчинено перед вами.

Оленко, з днем ​​народження тебе, люба! Нехай твоя сонячність ніколи не згасає, настрій завжди залишається на веселій нотці, а життя радує новими чудовими емоціями та щедрими сюрпризами. Я бажаю тобі задоволення у всіх відносинах, матеріальної незалежності, чарівної краси та здорового способу життя!