ДівчинціЗ Днем ангелаЗ Днем народженняПодрузі

Дашуня, вітаю зі святом! Бажаю тобі великих грошей та можливостей, справжніх почуттів, щирих емоцій, розкішних курортів, відданих друзів та яскравих вечірок! Нехай усе в тебе буде чудово та чудово! Живи яскраво та драйвово!

Дар’я, вітаю тебе з днем ​​ангела! Бажаю, щоб у твоєму відкритому серці завжди жило взаємне кохання, щире добро і вірні мотиви!

Вітаю, Дашенько! Бажаю, щоб твої гарні очі завжди світилися від щастя та радості, твої губи завжди посміхалися, а твоє серце ніколи не знало образи та горя. Будь завжди такою ж красивою, милою, приємною, ніжною і розуміє дівчинкою!

Дар’я, вітаю тебе з днем ​​ангела! Бажаю, щоб твій крилатий охоронець оберігав тебе протягом усього життя та допомагав у всьому. Нехай не буде зла і смутку в твоєму житті, а в серці завжди живе любов, добробут та добро!

Дар’я, нехай твій дзвінкий і завзятий сміх далі розриває на клаптики тишу, що створюють біди та труднощі. Будь такою ж чарівною дівчинкою завжди, щодня та кожної секунди. Нехай оточують тебе люди, хто завжди підтримає та простягне руку.

Мила Даріє, з днем ​​народження тебе! Нехай у цей день виповниться потаємне бажання. Нехай це свято подарує тобі натхнення, впевненість та браві сили на цілий рік. Бажаю залишатися такою ж красивою та приголомшливою, цікавою та талановитою. Дар’я, будь здорова, успішна, щаслива і завжди гарна собою!

Мила, чарівна, прекрасна Дар’я, в твій день народження я хочу побажати тобі великого щастя та світлого кохання. Нехай Дар’єю захоплюється все біле світло, нехай у тебе, хороша моя, завжди все буде здорово, чудово, чудово. Усміхайся, мрій, кохай і радуйся життю!

З днем ​​народження вітаю, Дар’я! Бажаю відповідати своєму імені, бути сильним. Життя це дар, а щастя це яскрава зірка на небі, бажаю побачити її, піднявши голову трохи вищою. Любіть життя з усіма його експериментами, зустрічами та досвідом.