Бажаю гарного відпочинку! Нехай невелика відпустка буде активною, незабутньою і веселою. Бажаю відпочити не лише тілом, а й душею.

Гарний відпочинок – запорука чудового настрою! Бажаю тобі абсолютного розслаблення та релаксу! Відпочинь так, щоб усі заздрилися!

Бажаю відпочинку хорошого, щоб нічого не псувало настрій, а лише сил додавало та заряджало емоціями, які на все життя грітимуть і даруватимуть посмішку. Відпочити за вищим класом, щоб потім з новими силами взятися за всі справи!

Бажаю відпочинку незабутнього, щоб у пам’яті збереглися найяскравіші та найприємніші емоції. Нехай тіло і душа відпочивають, щоб повернутися у чудовому настрої та запасом сил до наступного відпочинку. Нехай відпочинок стане найкращим.

Бажаю не просто гарного, а крутого та незабутнього відпочинку. Нехай тіло розслабиться. Нехай душа надихнеться. Нехай серце сповниться радістю. Нехай пам’ять поповниться чудовими моментами. Бажаю чудово відпочити, відчувши себе вільним і щасливим птахом.

Бажаю гарного відпочинку! Нехай час летить трохи повільніше, щоб можна було насолодитися кожною проведеною хвилиною. Бажаю відпочити не лише тілом, а й думками!

Цей відпочинок нехай стане незабутнім, щоб сили накопичилися до наступної можливості відпочити. Бажаю забути про всі справи, завершити всі завдання, щоб час йшов тільки для Вас. Гарного відпочинку!

Нехай цей відпочинок стане найяскравішим, щоб маса вражень захопила, а енергія та сили відновилися повністю. Я бажаю відпочити і душею, і тілом, щоб усмішка не залишала Ваших губ, а щастя яскравим світлом блищало в очах. Гарного відпочинку!