Настав час розлучитися з цією роботою, і я хочу побажати тобі ні про що не шкодувати, залишити в пам’яті лише яскраві спогади про свої перемоги, свої досягнення. Нехай попереду в тебе буде ще багато цікавих та захоплюючих справ, у яких ти зможеш себе проявити з усіх своїх найкращих сторін. Бажаю удачі, успіху, самореалізації, благополуччя та стійкого оптимізму!

Відхід із роботи — це початок нового, цікавого шляху. Бажаю, щоб ці зміни надали нових сил, щоби все задумане вийшло!

Вітаю з новим витком у твоєму житті — з відходом із старої роботи. Бажаю абсолютно нічого не втратити, навпаки — відкрити для себе нові обрії великих ідей та можливостей, нових прагнень та перспектив. Бажаю удачі, позитивного мислення, впевненості та успішної реалізації всіх твоїх планів.

Дорогі мої, ось і настав той момент, коли виникла потреба змінити роботу і піти з нашого прекрасного колективу! І хоча звільнення може бути початком нових розділів і можливостей, я не можу не нудьгувати за нашими з вами пригодами, душевними бесідами та забавними та незабутніми моментами. Я провів багато чудового часу з вами! І я дякую вам за підтримку та дружбу. Бажаю вам успіхів та щастя у вашому майбутньому шляху!

Вітаю з відходом роботи! Нехай це буде початком чогось нового та цікавішого. Досвід, набутий тут, обов’язково допоможе тобі в майбутньому. Успіхів!

Бажаю Вам успіхів на новому робочому місці, амбітності, досягнень та ненудних трудових буднів. Знаю, що Ви чудовий фахівець, обов’язково втілить у життя все, що хочете, і зможете всіх здивувати. І нехай Ви досягнете досконалості у професії, яку обрали!

Коли одні двері зачиняються, відчиняються інші. Нехай відхід із роботи стане стартом для чогось нового, перспективного, радісного, захоплюючого та надзвичайно вигідного. Нехай відкриється нове дихання та нові можливості!

Сьогодні ти уникаєш нас, залишаєш наш колектив! Нехай не виникне смутку та сумнівів! На душі буде легко та невимушено! Бажаємо знайти гідну справу, яка буде до душі, по-справжньому цікавою! Великих цілей успішної реалізації в кар’єрі! В добрий шлях!

Дивіться також