Вітаю із отриманням громадянства! Нехай сторінку життя, що перевернуто, буде лише про щастя написано. Я бажаю цей момент у серці зберегти та берегти щастя, яке він подарував!

Я щиро поспішаю привітати тебе з отриманням громадянства. Нехай ця нова історія почнеться тільки зі щастя і так завжди продовжуватиметься. Насолоджуйся моментом, пишайся собою, що був такий шлях зроблений!

Вітаю з такою маленькою перемогою! Нехай здобуття громадянства відкриє і нові дороги, які вестимуть виключно до вершин. Я бажаю пишатися зробленими діями і ніколи не засумніватися в їхній правильності.

Вітаю із отриманням громадянства! Нехай це буде першим кроком до іншого життя назустріч. Бажаю досягати своїх цілей.

Вітаю із отриманням громадянства! Бажаю бути прекрасним та законослухняним громадянином своєї держави та просто бути щасливою людиною!

З отриманням довгоочікуваного громадянства! Бажаю досягти всіх цілей, що були поставлені, нехай ця перемога першою лише у списку буде Вашою. Нехай ця подія принесе щастя!

З здобуттям громадянства вітаю! Нехай ця нова сторінка в житті твоїм буде написана про щастя, про злети та про посмішки. Бажаю зберегти в житті лише те, що дороге серцю, а про решту і не згадувати.