З канікулами, батьки! Набирайтеся сил, терпіння та натхнення. Нехай відпочинок пройде чудово, спокійно та дуже продуктивно!

Попереду настають прекрасні та спокійні дні – це канікули Ваших діток. Я щиро вітаю Вас із такою подією. Бажаю Вам чудово відпочити від усіх турбот та провести час з дітьми у творчій чи пізнавальній тематиці.

Шановні батьки, ось і настали канікули, на які чекали не тільки ваші діти, а й ви. Нехай цей час ви проведете разом з дітьми, навчитеся чогось нового, відкриєте один одному секрети, які встигли нагромадитися, і поговоріть про те, про що не встигали. Вітаємо!

З канікулами вас, батьки! Нехай цей час присвятите ви родині та своїм улюбленим дітям. Нехай весь світ крутиться навколо вас, щоб лише успіхи та успіх заходили до будинку, а діти радували та дарували приводи для гордості.

Ось і настали канікули, а значить, вам теж можна відпочити і розслабитися, провести час зі своїми найближчими, з дітьми і насолодитися тими емоціями, яких так не вистачає. Бажаємо провести цей час із користю!

Батьки, із канікулами вас! Бажаю добре відпочити і набратися ще більше сил і терпіння для наступних днів!

Батьки, ось і настали довгоочікувані вами та вашими дітьми канікули, а це означає, що нарешті з’явився час для рідних своїх. З канікулами!

Батьки нарешті настали канікули, а це означає, що в метушні життя з’явилося більше часу для того, щоб провести з їхніми дітьми, навчити їх новому, поговорити про те, на що не вистачало часу і зробити щось разом. Вітаємо!