Дорогі товариші, сьогодні маємо велике свято. Вітаю всіх із 15-річчям нашої фірми! Хочу побажати ще довгих років благополучної діяльності, процвітання та успіху нашої компанії, дружного та доброго колективу, високої цілеспрямованості та стабільного доходу, блискучих перспектив та особистого щастя кожному з вас.

Вітаю з Днем фірми, з 15-річчям існування та діяльності вашої чудової компанії. Бажаю не втрачати хватки на успіх, бажаю завжди стояти на чолі всіх прибуткових, рентабельних та процвітаючих компаній. Удачі у всіх задумах та ідеях, перемог у будь-яких сутичках та поєдинках.

Вітаю з ювілеєм фірми, з 15-річчям чудової та славної роботи. Бажаю розвиватися і процвітати, удосконалюючи навички, методи та технології своєї діяльності, щоб досягати важливих цілей з кожним разом ставало все простіше. Удачі, здоров’я та цілеспрямованості бажаю всім співробітникам, терпіння та чудових ідей – начальству, великих доходів та широких можливостей – вашій фірмі.

Вітаю із 15-річчям нашої чудової фірми! Бажаю, щоб кожен наш робочий день був плідним та насиченим, щоб нас неодмінно переслідували успіх і успіх, щоб кожен із співробітників мав свої перспективи розвитку, а весь колектив — спільне прагнення процвітання. Бажаю ще багато таких ювілеїв. Бажаю ніколи не ставити під сумнів високу репутацію нашої компанії.

Вітаю із ювілеєм фірми. Знатна дата – 15 років. Бажаю і надалі гордо, гідно займати лідерські позиції серед конкурентів. Бажаю нових світанків успіху, нових феєричних перемог. Бажаємо поваги партнерів, дружби в колективі, удачі у діяльності та великих доходів.

Вітаємо всіх співробітників нашої фірми з 15-ю річницею! Бажаємо, щоб те, чого ми досягли за ці роки, лише множилось. Бажаємо збільшити обороти та досягти найвищого рівня розвитку. Нехай наша фірма викликає гордість та повагу, прагнення працювати у нашому колективі та вдосконалюватись. Зі святом!

З Днем фірми сьогодні їй вже 15 років! Я щиро бажаю фірмі-підлітку великих та впевнених кроків у світле майбутнє, бажаю з кожним роком ставати сильнішими та успішнішими, бажаю завжди залишатися поза конкуренцією та у статусі процвітаючої компанії.

Шановні товариші, вітаю всіх із 15-річчям нашою чудовою та успішною фірмою. Нехай вона буде в тонусі діяльності довгі роки, нехай прибуток наш росте і росте, нехай життя і доля радує нас чудовими можливостями та блискучими перспективами. Бажаю кожному з вас чудового здоров’я, сімейного блага та щастя, оптимізму, бадьорості, ентузіазму та удачі.