Перші кроки завжди запам’ятовуються та залишають у серці теплий слід. Нехай із самого початку на шляху зустрічатиметься лише щастя. Нехай ніхто не посміє образити чи обдурити. І нехай кожен крок буде даватися легко, щоб йти життям з високо піднятою головою.

Мій солодкий малюк, з першими кроками! Величезна радість батьків, коли дитина починає ходити! Бажаю тобі такої ж активності, легко і сміючись йти своїми ніжками життєвим шляхом!

Найголовніше у житті малюка та його батьків це перші кроки. З першими кроками вітаю та побажати хочу, щоб наступні були більш впевнені та самостійні!

Ось і сталося диво з малюком! Тепер йому всі гори до плеча. Нових досягнень, успіхів у всіх починаннях, нехай терпіння завжди дає результати, нехай все у житті складається легко та невимушено.

Перші кроки – це величезна радість та щасливий день для всієї родини. Нехай ваш малюк впевнено крокує життєвою стежкою і радує своїх батьків успіхами та гарними вчинками!

Дорогий карапуз! Сьогодні в житті твоїм сталося диво: ти зробив перші кроки! Їх попереду буде чимало. Безліч гарних та правильних кроків тобі! Нехай кожен з них веде тебе до вершин успіху і приносить радість не тільки тобі, а й людям, які оточують тебе! Сміливо освоюй життєві простори, малюку!

З першими кроками! Нехай кожен новий крок наближає до щастя, успіхів, розвитку та відкриття нового. Я бажаю й надалі так само успішно підкорювати цей великий, але такий цікавий світ, який приємно здивує та порадує.

Вітаємо новоспечених батьків із першими кроками вашого малюка. Перші кроки дитини незабутні. Цей момент запам’ятається вам на все життя радісною подією. Перший крок – це радість. Перший крок – це щастя. Нехай ваш малюк бадьоро крокує стежкою життя. Бажаємо малюкові не зустрічати перешкоди на своєму шляху, йти тільки вперед, ніколи не падати на доріжках, але якщо раптом все-таки впаде, то нехай ваші мудрі батьківські руки допоможуть йому піднятися і продовжити шлях.

Дивіться також