Дорогі дівчата. Давайте вип’ємо за те, щоб щодня було як свято 8 березня — із приємними компліментами, ласкою та турботою, та гарним настроєм. Хай же ми любимо, і в надійних чоловічих руках.

Давайте піднімемо келихи за нашу чудову компанію! Хочу побажати кожній з нас жити весело та дивно, осяючи оточуючих своїм позитивним настроєм та променистими посмішками. Краси, жіночності та чарівності!

Головне в житті – це міцне здоров’я, і ​​щоб було на кого покластися та закинути ніжку з ранку. Давайте вип’ємо за неповторних і відданих чоловіків у нашому житті, і море щастя. До дна.

Нехай удача та щастя буде «за нас», любов і турбота «для нас», а біди та проблеми «від нас!». За це треба випити!

За нашу веселу жіночу компанію! Нехай кожна з нас пізнає справжнє жіноче щастя, щиру любов, усі радощі та принади життя. Нехай поруч з нами завжди будуть справжні люблячі чоловіки.

Дівчата, давайте вип’ємо за нас гарних! Нехай у нас завжди буде гарний настрій. Нехай чоловіки щодня нас радують, дарують подарунки та оточують увагою. Нескінченного жіночого щастя кожної з нас!

Давайте, дорогі пані, вип’ємо за те, щоб у нашому житті було завжди на кого покластися — чоловік був сильний, вірний і люблячий, друзі вірні та щирі, а близькі завжди могли бути поруч у будь-яку хвилину нашого життя. За це й вип’ємо.

Пропоную випити за нас, таких прекрасних та дивовижних! Нехай чоловіки нас обожнюють, виконують усі наші капризи та обсипають квітами. Бажаю кожному з нас кохання та величезного жіночого щастя!

Дивіться також