Дорогі наші медсестрички, бажаю вам всіляких благ, міцного здоров’я та просування кар’єрними сходами! Нехай ваша зарплата буде гідною, адже ви виконуєте нелегку та дуже важливу роботу! Завжди будьте у чудовому настрої, щоб заряджати позитивом усіх пацієнтів!

Мої милі колеги, вітаю вас із Міжнародним днем ​​медичної сестри. Бажаю спритно, швидко і легко справлятися з усім на світі — і з проблемами життя, і з процедурами на роботі. Успіхів нам, ангельського терпіння, гарного настрою та удачі в житті.

З Міжнародним днем ​​медичної сестри, шановні колеги! Наша робота полягає в тому, щоб пом’якшувати чужий смуток та дарувати своє тепло щодня. І нехай ми не вважаємо себе героями, ми, медсестри, рятуємо сотні життів щодня, це не легко, але це того варте. Удачі всім, щастя, здоров’я та нових добрих справ!

Мої дорогі колеги, вітаю всіх із Міжнародним днем ​​медичної сестри. Я від душі всім побажаю, одягаючи білі халати, перетворюватися на ангелів-рятівників людських душ та здоров’я. Нехай допомагає успіх у роботі, нехай яскраво сяє сонце щастя в житті.

Улюблені колеги, шановні медсестри та просто добрі феї у білих халатах! Вітаю з професійним святом – Міжнародним днем ​​медичної сестри. Без кожної з вас неможлива робота жодної лікарні, жодної медичної установи. Нехай у відповідь на теплоту і турботу, які ви даруєте пацієнтам, у ваше життя приходять добро, кохання та щастя. Улюблені сестрички, будьте здорові, і нехай лікарняна палата залишається для вас лише місцем роботи!

Колеги з днем ​​медсестри! Нехай наша праця допомагатиме людям, щоб нами пишалися, нас цінували. Бажаю кожному підвищення по службі. А вдома нехай чекає велика родина, з гордістю зустрічаючи та даруючи теплі та міцні обійми.

Вітаємо всіх медсестер із професійним святом! Низький вам уклін за все, що ви робите, за невпинну турботу, золоті руки та добрі серця! Нехай вам усміхається доля та щастя завжди присутній у житті!

Мої чудові колеги, я вітаю вас із Днем медсестри. Нехай у нашій роботі буде більше можливостей та менше труднощів. Нехай не брудняться ні наші білі халати, ні наші серця від образ. Я бажаю вам здоров’я та енергії, краси та впевненості, оптимізму та сил. Бажаю успіхів у роботі та процвітання в житті. Бажаю м’яких, наче вата, хмар мрій. Бажаю міцних, наче спирт, стосунків із дорогими людьми!