Вітаю з прийдешнім Хрещенням Господнім. Нехай свято настає, а разом із ним прийде і щастя. Бажаю набратися сміливості та мужності, щоб пірнути у холодну водицю, яка наповнить тебе силою та здоров’ям, живою енергією та красою.

Вітаю з наступаючим Хрещенням Господнім і від душі бажаю миру, благодаті, здоров’я та добра. Нехай Господь позбавить грішних думок і прикрих образ, нехай водиця змиє з тебе всі хвороби та тривоги. Бажаю жити з надією та вірою, любов’ю та постійним відчуттям щастя!

Скоро свято велике, свято Хрещення Господнього. Бажаю набрати чистої водиці та зі щирою надією та світлою молитвою освятити її у храмі. І нехай це водиця наповнить тебе міцним здоров’ям, новими силами та доброю енергією, і нехай вона змиє з твого життєвого шляху всі невдачі, негоди та смутку.

Вітаю з прийдешнім Хрещенням Господнім. Нехай стане легше на душі і добрі надії поряд будуть, нехай вся водиця присвятиться, а разом із нею і твоя щаслива дорога. І нехай, коли настане свято, прийде до твоєї домівки любов і благо.

Наближається свято Хрещення Господнього. Вітаю і хочу побажати присвятити водиці та вмитися, і напитися, і відчути себе щасливою та вільною людиною. Нехай Господь допомагає вибратися з будь-якого лиха, нехай життя буде сповнене любові, добра і мирських благ.

З наступаючим! Нехай молитви завжди допомагатимуть виконанню добрих справ і бажань. Святою водою не забути вмитися і пробачити всі образи та злі слова. Нехай Бог береже Вас та сім’ю від усіх випробувань. З Хрещенням Господнім!

З наступаючим Хрещенням вас! Бажаю від душі божого благословення та милості, любові, міцного здоров’я та сили! Нехай збудуться усі ваші мрії, нехай щодня буде щасливим!

Вітаю з прийдешнім Хрещенням Господнім. Нехай разом із добрим і чистим православним святом у твоє життя прийде щаслива надія та смілива віра — віра у Всевишнього, віра у себе, віра у своїх близьких. Бажаю мирного та спокійного життя без прикрощів та сумів. Бажаю міцних сил, як міцні морози на Водохреща. Бажаю здоров’я, кохання та багатьох причин для радості.