Дякую. Нехай у Чистий четвер тебе покине смуток. Нехай ні порошинки не залишиться ні в домі, ні в твоїй душі. Я щиро бажаю тобі з чистого аркуша розпочати добру історію щасливого життя. Бажаю здоров’я та любові, терпимості та віри лише у краще.

У відповідь шлю найтепліші слова цього чистого четверга. Нехай душа Ваша наповниться радістю, гармонією та любов’ю. Залишатися завжди людиною, чиї помисли чисті, безкорисливі і такі теплі та щирі. Зі святом!

У привітанні у відповідь поспішаю побажати очистити в цей день душу від усіх печалів і тривог. Нехай чистий четвер наповнить серце теплом і радістю, а день стане найщасливішим і найпрекраснішим. Вітаю!

У відповідь я хочу побажати залишатися людиною, чиї думки чисті і ніколи не дозволять засумніватися в доброті. Бажаю в чистий четвер відкинути всі думки, що тяжіють, і насолоджуватися життям, на повні груди щастя вдихаючи.

Дякую за теплі слова та прийміть у відповідь мої вітання з Чистим четвергом! Нехай усі невизначеності наважаться, у душі оселиться надія на все добре і щастя накриє з головою!

Дякую за добрі слова та прийміть мої вітання з чудовим святом — Чистий четвер! Нехай у душі, у голові та в серці завжди буде порядок, гармонія та благополуччя!

У відповідь нехай прилетять найтепліші слова, які серце зігріють. У чистий четвер нехай душа і серце очистяться від усіх турбот, а тіло наповнюватиметься силою та відвагою. Нехай свято розпочнеться із чистого аркуша життя!

Моя відповідь нехай огорне душу щастям і радістю. Нехай четвер змиє всі негаразди, які були на душі, а життя створить нове, чисте та світле, в якому залишаються радості, а щастю завжди знаходиться місце.

Дивіться також