Дорогі батьки, вітаємо вас із вашим сапфіровим весіллям, вашому шлюбу сьогодні 45 років. Ми вже дорослі діти і знаємо, що сапфір – символ надії, чистоти, вірності та цнотливості, і нехай все це неодмінно зберігається у ваших стосунках. Здоров’я вам, рідні, миру, блага, щастя, приємних бесід та добрих свят з нами, онуками, друзями та сусідами.

Дорогі наші батьки! Вітаємо Вас із днем ​​сапфірового весілля, 45 років Ви душа в душу йдете разом по життю, показуючи нам, дітям, приклад сімейного щастя, мудрості та турботи. На довгі роки залишайтеся такою ж прекрасною, гармонійною та люблячою парою, бажаємо Вам здоров’я, благополуччя, миру та добра.

Дорогі батьки, вітаю вас із сапфіровим весіллям. Ви разом прожили 45 років. І я хочу побажати вам міцного здоров’я, довгих років благополуччя, щастя та миру. Нехай яскравим сапфіром сяє ваше кохання, перевірене роками. Нехай у ваші двері стукають радість та удача. Нехай ваші серця зігрівають веселі сімейні свята та пустотливі онуки.

Вітаємо з вашою датою, що сяє сапфіровою річницею! Адже прожити разом 45 років, дорожчачи один одному, не кожен зможе! Гарніше пари нам не знайти, ви найкращі батьки і бажаємо вам солодкого, здорового, довгого життя!

Сьогодні не кожен повірить, що пара прожила спільно цілих 45 років, але, безумовно, кожен здивується! Від того на душі ще тепліше та радісніше, серце наповнюється гордістю за улюблених батьків! Ви справжні сапфіри цього життя!

Дорогі батьки, вітаю вас із вашим сапфіровим весіллям! Вашому шлюбу вже 45 років, ви – великі молодці і для всіх приклад порозуміння та поваги один до одного. Дякую вам за щасливе дитинство та вашу постійну турботу. Сьогодні, у ваш день, я хочу від душі побажати вам здоров’я, благополуччя, достатку та невгасимої любові. Дорогі мої, нехай ваш щодня має сапфіровий відблиск радості та удачі.

Дорогі мої батьки, я вітаю вас із вашим сапфіровим весіллям! Ви у шлюбі вже 45 років. Ви змогли пройти нелегкі випробування та пронести крізь роки свої ніжні та трепетні почуття, які сьогодні стали справжнім міцним міцним та дорогим сапфіром вашого кохання. Рідні мої, я бажаю вам міцного здоров’я, довгих років благополуччя та турботи один про одного.

Дивіться також