Вітаю з вашою датою, з роковинами весілля. Рада, що саме я стала свідком створення такої сім’ї, що любить. Бажаю вам, дорогі мої, не втомлюватися від компанії один одного, нудьгувати навіть після недовгих розлучень, палати пристрастю та любов’ю, як у першу шлюбну ніч.

Я дуже рада тому, що того дня стала свідком події, яка в пам’яті викликає теплі почуття. Нехай ця річниця стане найнезвичайнішою, щедрою на емоції, почуття та любов. Вітаю!

З річницею весілля! Я шалено рада, що стала свідком зародження такої міцної родини, чия любов долає все на світі. Я й далі бажаю вам у тому напрямку рухатися, де щастя світить вам яскравим світлом.

Любі друзі! Дякую, що дозволили мені стати свідком на вашому весіллі і супроводжувати вас у цей особливий день. Нехай полум’я любові, що горить у ваших очах того пам’ятного дня, ніколи не згасне, а ваш будинок буде сповнений радості та любові. З річницею!

З річницею весілля! Мені неймовірно приємно розуміти, що я була свідком зародження кохання, міцної родини, яка наперекір усім вітрам будує своє щастя і не звертає уваги на труднощі. Вітаю!

На правах свідка вітаю молодих із річницею весілля! Хочу побажати, щоб все найкраще, що ви знайшли один в одному з кожним роком, тільки міцніло. Нехай ваша любов не знає меж і стає дедалі сильнішою.

Вітаю вас із річницею весілля. Я пам’ятаю ваші серйозні і водночас неймовірно радісні обличчя в цей урочистий момент, цього чудового дня. Я від душі бажаю вам довгих років багатого, розкішного, успішного, цікавого, різноманітного і, головне, щасливого життя. Бажаю незгасного кохання та вірності. Бажаю невичерпних сил та втілення у реальність усіх мрій.

Дорогі мої, вітаю вас із річницею весілля! І бажаю собі бути свідком вашого подальшого щасливого спільного життя. І щоб я ще багато разів привітала вас із цим святом!