Чарівна моя дружина вітаю тебе з жерстяним весіллям! Як швидко і щасливо пролетіли перші 8 років нашого сімейного життя, бажаю, щоб і все наше решта сімейного життя було щасливим, ласкавим, безтурботним і легким!

Я вітаю тебе, кохана дружина, з нашим бляшаним весіллям. Нашому шлюбу вже 8 років і я бажаю, щоб він зберігався таким же міцним і щасливим довго і надійно, ніби консервація в найякіснішій бляшанці. Люблю тебе і дорожу кожною хвилиною, проведеною разом. Бажаю нам з тобою вірності та любові, бажаю нашій родині – миру, душевного тепла та достатку.

У нас жерстяне весілля. Вітаю, кохана! Якщо перевернути нашу вісімку, то вийде знак нескінченності. Тож нехай він означає нескінченність нашого кохання, нашого щастя. Я бажаю тобі, люба, завжди залишатися такою доброю, чуйною, турботливою, прекрасною, талановитою і найкращою. Нехай наша сім’я живе в достатку, мирі та розумінні!

Усі наступні роковини весілля нехай ще яскравіші будуть, ще цікавіші та приємніші. Я бажаю любов’ю наповнювати будинок, цінувати один одного і ніколи не зраджувати. Нехай залишається в нашому домі затишок та радість, моя дружина. Вітаю з жерстяним весіллям!

Мила дружина, вітаю тебе з нашим бляшаним весіллям! Голубко моя, я бажаю, щоб у нашому сімейному гніздечку завжди було затишно. Ці 8 років нашого шлюбу навчили нас розуміти, вірити, сподіватися, мріяти, прагнути. Роднуля, нехай наступний рік подарує нам з тобою стільки радісних моментів, скільки консервованих горошинок у найбільшій бляшанці.

Вітаю тебе, люба дружина, з нашим бляшаним весіллям! За 8 років шлюбу я став тільки щасливішим, тільки сильнішим, тільки сміливішим. І все завдяки тобі, люба. Бажаю тобі завжди залишатися надзвичайно красивою і найвишуканішою. Бажаю нам з тобою перетворити нашу сьогоднішню вісімку на знак нескінченності нашого кохання, нашого щастя.

Дивіться також