З агатовим весіллям! Вже цілих 14 років ми разом, кохання моє, моя прекрасна дружина. Я дуже радію з того, що так багато років тому ти відповіла згодою. Ти найкраще, що в житті зі мною сталося.

З агатовим весіллям нас, люба моя дружина. Сьогодні нашому шлюбу 14 років, і я хочу нам побажати знову відчути себе 14-річними безтурботними, закоханими, окриленими мріями та надіями підлітками. Рідна, нехай тобі щодня буде щасливим і добрим, а разом із тобою буду щасливий і я. Люблю тебе, радість моя, і разом з тобою вірно берегтиму агат нашої любові.

Мила моя дружина, вітаю нас з агатовим весіллям. Ми з тобою у шлюбі вже 14 років, і у нас із тобою підлітковий вік. Нехай це буде час закоханості, мрій та солодких мрій, а також час везіння, удачі та натхнення. Бажаю тобі, сонечко, залишатися такою ж прекрасною жінкою, чудовою хазяйкою і приголомшливою людиною, бажаю, щоб у нашій родині все і завжди було просто чудово.

З агатовим весіллям, моя мила дружина. Я шалено щасливий, що навіть через 14 років, ми з тобою — такі самі близькі один одному люди, я радий, що в наших відносинах як і раніше присутня ніжність і взаємна турбота. Дорога, я бажаю тобі з роками нашого спільного життя ставати лише красивішими, бажаю, щоб наша сім’я завжди жила щасливим сьогоденням.

Улюблена моя дружина, я вітаю нас із агатовим весіллям! Ми у щасливому шлюбі вже 14 років, і нехай це щастя триває вічно. Мила моя, ніжна, ненаглядна, залишайся такою ж прекрасною, веселою та яскравою, надихаючи нас усіх на найдивовижніші вчинки, освітлюючи нашу сім’ю світлом любові, турботи та уваги.

Дивіться також