З днем ​​весілля, колега! Від усього нашого дружного колективу бажаємо щасливого сімейного життя, в якому щодня буде як свято. Бажаємо зі своєю другою половинкою стати найміцнішою і чудовою подружньою парою, найвеселішою і найбагатшою сім’єю, причому багатою не тільки в матеріальному розумінні, а й у всіх сенсах цього слова. Миру вам і виконанню заповітних мрій.

Всім дружнім колективом вітаємо тебе із днем ​​весілля! Бажаємо жаркого та солодкого медового місяця, щасливого та красивого подальшого спільного життя. Нехай у родині не буде сварок та непорозуміння, нехай щодня вам дарує лише радість. І хай у новому статусі працювати стане простіше, а досягати успіху – легше.

З днем ​​весілля, колега! Нехай «гірко» буде лише сьогодні. Бажаємо завжди теплої та радісної атмосфери в сім’ї, а також стабільного благополуччя у житті. Нехай вистачає сил для всіх турбот по дому, для всіх ідей у ​​роботі. Любові вам міцної і всього доброго!

Колега, ми вітаємо тебе з днем ​​весілля. Бажаємо, щоб сімейне життя відкрило для тебе світ нових ідей, мрій та свят. Бажаємо вам стати найщасливішою подружньою парою, бажаємо вам побудувати найміцнішу міцність кохання, яку не зруйнують ні обставини життя, ні вітри долі. Гірко вам!

Від нашого дружного колективу лови вітання з днем ​​твого весілля! Нехай виправдаються всі твої щасливі очікування щодо шлюбу, а подружнє життя буде сповнене ласки, любові та яскравих барв! Нехай у твоїй хаті вічно пануватимуть гармонія, затишок, добро і достаток!

Вітаємо з прекрасною та радісною подією нашого колегу, з новим статусом у житті під назвою «чоловік»! Ми бажаємо сім’ї довгих років здоров’я та процвітання, добробуту та достатку, міцного кохання та величезного щастя, домашнього тепла та затишку.

Всім нашим дружнім колективом вітаємо вас із весіллям. Приймай від колег побажання впевненості, стабільності, достатку та сімейного затишку. Нехай подружнє життя обходиться без труднощів, сумів та скандалів. Нехай кожен день для вас буде солодким, наче перше побачення. Бажаємо здоров’я та любові, щастя та процвітання!

Колега вітаємо з днем ​​весілля. Нехай сімейне життя буде добрим, щасливим, заможним. Нехай після кожного трудового успішного та плідного дня вдома чекає любляча, чудова, дружня родина. нехай життя буде схожим на веселе свято. Миру та достатку вам, здорової та міцної родини.